קיבוץ עברון 04-9857999

phone4, phone, contact, telephone, support, call
אימוני TRX הפכו בשנים האחרונות לטרנד ספורטיבי מטורף. יותר ויותר גברים ונשים נהנים מאימונים מסיביים, בריאים ומחטבים שמחייבים לא מעט אמונה וכוח. גם בנהריה, בקאנטרי גן עברון שנמצא בסמוך לעיר, תוכלו להנות מאימוני TRX עם מדריכים מקצועיים.

מחפשים TRX בנהריה? אנחנו מחכים לכם
אימוני TRX דורשים הדרכה מקצועית של מדריך כושר מנוסה, שמכיר את השיטה ויודע כיצד להנחות את המשתתפים באימון לבצע את התרגילים בצורה הבטוחה ביותר. אלו אימונים קשים, שלא מתאימים לכל אדם ודורשים גם שיקול דעת של המדריך.
אנחנו בקאנטרי גן עברון מציעים אימוני TRX ברמה הגבוהה ביותר, במסגרת קבוצתית ואישית ובהנחיית מדריכים בעלי ניסיון רב. לא צריך לנסוע רחוק כדי להנות מאימוני TRX בנהריה ובסביבה, כל מה שצריך לעשות הוא לפנות אלינו ואנחנו נדאג לתת את כל האינפורמציה והמוטיבציה להתחיל ולהתאמן.

מה צריך לדעת לפני אימון TRX?
חשוב להבין שאימון TRX מתבצע תוך התאמה לדרגות קושי שונות. במהלך האימון מבצעים תרגילים באמצעות המכשור המיוחד שכולל רצועות הנתלות על גבי הווים המחוברים אל הקירות. זהו אימון כוח שמטפל בשרירי הגוף ומחטב אותם.

האימון הוא אימון מדורג, שמתחיל מתרגילים בדרגות קושי נמוכות ומתקדם עם הזמן. מסיבה זו חשוב לציין בפני המדריכים האם אתם מתרגלים TRX בפעם הראשונה או שיש לכם כבר ניסיון עם השיטה.
אם המסגרת הקבוצתית פחות מתאימה לכם ואתם מעדיפים אימונים בקצב שלכם, תוכלו להנות מאימוני TRX אישיים. המדריכים של קאנטרי גן עברון יתאימו עבורכם תוכנית אימונים וילוו אתכם במהלך כל אימון.
אנחנו בקאנטרי גן עברון מזמינים אתכם להנות מספורט אנרגטי, מאתגר ומחטב שיעזור לכם לשמור על גוף מעוצב ואנרגיות גבוהות.

מוזמנים לפנות אלינו בכל שאלה: 04-9857999
 
 
 
 

TRX בנהריה