קיבוץ עברון 04-9857999

phone4, phone, contact, telephone, support, call
כשאתם מחליטים לעשות למנוי לקאנטרי מסויים, אתם רוצים לדעת שתוכלו להנות מפעילות ספורטיבית ואימונים המתאימים לכם, מחוגים מעניינים ומבילויים כמו בריכה, גקוזי או עיסוי בספא. קאנטרי גן עברון הוא אכן קאנטרי המציע את כל הפעילויות הללו ועוד, במקום אחד, נגיש ונוח.
 
להכנס לכושר או לשמור עליו
בקאנטרי גן עברון תוכלו למצוא חדר כושר שמתאים גם למי שהתנסה באימונים בפעם הראשונה וגם למי שכבר מכור להם. אין ספק שבעידן בו אנו מבלים הרבה יותר זמן מול מסך המחשב מאשר בהליכה או בריצה, רצוי לדאוג להקצות זמן לשחרור השרירים ולשמירה על הכושר הגופני. וברור כי על מנת לדאוג לאורח חיים בריא יש לכלול בו פעילות גופנית קבועה.
 
אימון הכי אישי שיש
אצלנו בחדר הכושר תמצאו אימונים אישיים המועברים על ידי צוות מקצועי ומוסמך, שילווה כל צעד שלכם, ויצור עבורכם שיגרת אימון קבועה. המדריכים של קאנטרי גן עברון יפקחו על האימון שלכם במידה ותבקשו. בשעות ההדרכה האישיות שלנו אנו דואגים להתאים לכל מתאמן את התוכנית המתאימה לו, ומוצמד לו מדריך שיכול ללוות אותו.
 
גם הילדים נהנים בקאנטרי גן עברון
חוגי הילדים שלנו המתמקדים בתנועה ובפעילות גופנית מתקיימים בהתאמה לקבוצות גיל מוגדרות מראש ובהנחייתם של אנשי מקצוע מיומנים. בקאנטרי גן עברון ניתן לבחור חוגים כמו תנועה בכיף לילדים, יוגה, פיטבוקס לילדים, לימודי טניס, שחייה, כדורגל ועוד. בנוסף אנו מקיימים מפגשי כושר לנערים הכוללים עבודה מודרכת במכון כושר עם מדריך מקצועי.
 
תמיד אפשר לנוח ולהרגע בבריכה או בספא
בריכת השחייה של קאנטרי גן עברון היא בילוי מושלם בו יכולים לקחת חלק כל בני המשפחה. הבריכה שלנו מטופחת, נקייה ומתאימה גם לילדים וגם למבוגרים. ניתן  לשהות לצידה במשך כל שעות הפעילות של קאנטרי גן עברון. ואם בכל זאת מתחשק לכם להתנתק מהשיגרה תמיד תוכלו להכנס לספא ולהתפנק בעיסוי מקצועי שיותיר אתכם רעננים וחדשים.
אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו ולהרשם כדי שתוכלו להנות מכל המתקנים וכל הפינוקים
 

מנוי בקאנטרי