קיבוץ עברון 04-9857999

phone4, phone, contact, telephone, support, call
רוב האנשים המבוגרים בארץ צריכים להתמודד עם שגרת יומיום עמוסה מאוד שכוללת טיפול בילדים ובבית ויום עבודה מלא. לרובנו, אין באמת זמן, חשק או כוח לעשות ספורט ולהיכנס לכושר. למעשה אם נקדיש יותר זמן לעצמנו ונתחיל לעשות ספורט במסגרת של חוגי כושר למבוגרים נוכל לשפר מאוד את איכות החיים שלנו. עשיית כושר במסגרת של חוג כמו למשל חוג ריצה, חוג רכיבה על אופניים, חוג פילאטיס או חוג פלדנקרייז יכולה לאפשר לנו להתחזק הן מבחינה רגשית והן מבחינה פיזית. חוגים אלו יכולים להיות גם ההזדמנות שלנו לקחת פסק זמן במהלך השבוע ולהשקיע בעצמנו ובגוף שלנו.

חוגי כושר למבוגרים ושמירה על בריאות גופנית טובה
היום זה כבר ברור לכל שהשתתפות במסגרת פנאי של חוגי כושר למבוגרים יכולה לאפשר לנו לשמור על הבריאות הגופנית שלנו. כאשר אנחנו רוצים לשמור על הבריאות הגופנית שלנו אנחנו חייבים להקפיד ולעשות ספורט. להרבה מאוד אנשים הרבה יותר קל להתמיד ולעשות ספורט במסגרת של חוג ולא לבד בכוחות עצמם בבית. כאשר אנחנו הולכים לחוג כושר כמו חוג שחייה למשל אנחנו יכולים לחזק את השרירים בגוף שלנו וגם את הריאות והלב שלנו.

חוגי כושר למבוגרים ושמירה על בריאות נפשית טובה
חוגי כושר למבוגרים יכולים להיות מועילים מאוד גם עבור הבריאות הנפשית שלנו. כאשר אנחנו עושים ספורט במסגרת של חוג אנחנו יוצאים מהבית שלנו פעם בשבוע לפעילות חברתית – וזה יכול לעשות לנו מצב רוח טוב. כאשר אנחנו עושים ספורט ונמצאים בכושר גופני אנחנו יכולים ליהנות גם מתחושה של מצב רוח טוב יותר – כי ספורט מעלה את הרמה של ההורמונים בדם שאחראיים על תחושת הסיפוק והאושר הרגשיים שלנו.
 

יתרונות כושר למבוגרים