קיבוץ עברון 04-9857999

phone4, phone, contact, telephone, support, call
 רובם של חדרי הכושר מתפקדים כך שכל אחד מגיע, נרשם ומתאמן באופן חופשי על המתקנים השונים. אבל אצלנו בקאנטרי גן עברון מעבר לעובדה שאנו מציעים אימונים המותאמים אישית לכל אחד ואחד, אנו גם מציעים לכם להגיע יחד עם כל המשפחה.
 
מכון כושר עם תוכנית אימונים אישית
מכון הכושר שלנו פתוח מדי יום מחמש בבוקר ועד עשר וחצי בלילה, והוא מציע אימונים אישיים בהתאמה מיוחדת לכל הגילאים. אצלנו בקאנטרי גן עברון תמצאו תוכניות מיוחדות של כושר לנוער, לילדים, לנשים ולגברים. באופן הזה כל אחד מבני המשפחה יכול להתאים לעצמו את מסגרת האימון ולראות תוצאות יעילות וטובות.
 
סטודיו לפילאטיס
קחו לדוגמא את הסטודיו לפילאטיס שלנו. שם תוכלו לעבוד בשיטת עבודה מבוקרת על כל חלקי הגוף, תוך שימת דגש על ריכוז רב ונשימה נכונה. בסטודיו לפילאטיס שלנו בקאנטרי גן עברון מתבצעת העבודה בעזרת מכשירים מיוחדים המורכבים ממערכות של קפיצים וחבלים. חיזוק הגוף בסטודיו שלנו נוצר באמצעות התנגדות, כאשר המכשירים הם אלה המספקים לשרירים את ההתנגדות לה הם זקוקים כדי להתחזק. כידוע שיטת הפילאטיס מומלצת על ידי רופאים אורטופדיים ומיועדת לכל חתכי הגילאים.
 
חוגים לכל המשפחה בקאנטרי גן עברון
מי שבכל זאת מעוניין באימון מסוג אחר יוכל למצוא אצלנו בקאנטרי גן עברון חוגים לתנועה בכיף לילדים, יוגה, פיטבוקס, טניס, שחייה וכדורגל. החוגים שלנו מאפשרים לכם להפוך את הפעילות הגופנית לבילוי זמן איכות משותף המחבר בין כל בני המשפחה. אך, עדיין נותן לכל אחד מחברי המשפחה את הביטוי האישי שלו.
 
קאנטרי גן עברון הוא הכתובת שלכם לחוגים שיספקו את השילוב המושלם בין הנאה לספורט עבורכם ועבור כל בני המשפחה.
 

כושר לכל המשפחה תחת קורת גג אחת