קיבוץ עברון 04-9857999

phone4, phone, contact, telephone, support, call
כשהקיץ מגיע כל מה שמתחשק זה להיכנס לחדר ולהפעיל את המזגן, אבל דווקא בעונה החמה כדאי לנצל את מתחמי הכושר ולהיכנס לשגרה של אימונים וכיף. קאנטרי גן עברון מציע לכם מגוון אפשרויות לבילוי ספורטיבי עם כל המשפחה במקום שבו נעים לבלות בקיץ.

חדר כושר בנהריה שיעזור לכם להישאר חטובים ובריאים
מכון הכושר של קאנטרי גן עברון מציע מכשירים מתקדמים והדרכה מקצועית אישית. המדריכים שפועלים בחדר הכושר שפתוח בכל שעות היום נותנים לכל מתאמן יחס אישי ועוזרים לו לבנות תוכנית אימונים שמתאימה לו. 

אם אתם מחפשים חדר כושר בנהריה ובסביבה שבו תוכלו להתמיד גם בקיץ ולעבוד קשה, זה המקום בשבילכם. יחס אישי, הדרכה מקצועית וציוד כושר ברמה הגבוהה ביותר. לא צריך יותר מזה, רק מוטיבציה. 
חוגים למבוגרים ולילדים שכיף להשתתף בהם

בקאנטרי גן עברון מתקיימים חוגים למבוגרים ולילדים. החוגים למבוגרים מועברים על ידי מדריכי ספורט מוכשרים ומנוסים באווירה נעימה. בין החוגים תמצאו יוגה, עיצוב דינאמי, TRX, כושר במים, התעמלות נשים, פילאטיס, פלדנקרייז, אימוני Core ועוד. החוגים מתקיימים לאורך השבוע לפי מערכת קבועה. 
בחדר הכושר של קאנטרי גן עברון מתקיים חוג קבוע לנוער. בני נוער שמחפשים חוגים בנהריה שיעזרו להם לשמור על כושר מוזמנים להנות מאימוני כוח המועברים על ידי מדריכים מקצועיים המלווים את הפעילות ושומרים שהילדים יתאמנו בצורה הבריאה והמתאימה ביותר לגילם. 

בריכת שחייה לכל המשפחה
לצד חוגי הכושר והאימונים האישיים, תוכלו להנות מבילוי בבריכת השחייה של קאנטרי גן עברון. בריכת שחייה שפתוחה לילדים ולמבוגרים בקיץ ומתוחזקת ברמה הגבוהה ביותר. ניתן לעשות מנוי לבריכת השחייה ולארח בה אורחים שמגיעים אליכם במהלך החופש.
 
לפרטים נוספים על קיץ חם בקאנטרי גן עברון פנו אלינו: 04-9857999
 

קאנטרי גן עברון – שומרים על כושר בקיץ