קיבוץ עברון 04-9857999

phone4, phone, contact, telephone, support, call
 
החורף כבר כמעט כאן אבל זה לא אומר שאנחנו נשארים מתחת לפוך. דווקא בחורף, העונה הקרה הזו, כיף להיכנס לכושר ולהתחיל להשקיע בעצמנו. בין אם אתם מחפשים חדר כושר בנהריה או בריכה חמה ונעימה לשחות בה מקצה לקצה, קאנטרי גן עברון מזמין אתכם להנות מחורף חם ומלא באנרגיות טובות.
 
מבחר חוגי ספורט ואימוני כושר
 
חוגי הספורט המגוונים המתאימים לילדים ולמבוגרים מאפשרים לנו לשמור על שגרת האימונים גם בחורף. החוגים מועברים על ידי אנשי צוות מיומנים ורבי ניסיון. זוהי דרך מצוינת לשמור על כושר, איכות חיים ואורח חיים בריא גם בחורף, אז אי אפשר לרוץ, לצאת להליכות קבועות או להתעמל בחיק הטבע.
 
בריכת שחייה מקורה מחכה לכם
 
מי שרגיל לשמור על כושר באמצעות שחייה, אחד מסוגי הספורט הטובים ביותר לשמירה על הגוף, יכול להמשיך ולהשתמש במתקנים של קאנטרי גן עברון גם בחורף. בריכת השחייה המקורה מחכה לכל מי שרוצה להמשיך ולהתמיד בשחייה ומחפש מרכז כושר בנהריה והסביבה שמציע זאת.
 
הבריכה הגדולה והנוחה מצוידת בכל השירותים הנלווים שמאפשרים לכם להגיע לאימון, להתחמם ולצאת לדרך.
 
חדר כושר מקצועי ומאובזר
 
חדר הכושר הוא פתרון מעולה למי שרוצה לשמור על רמת כושר גבוהה גם בחורף. אם אתם מחפשים חדר כושר בנהריה שייתן לכם את הפתרון המקיף והמקצועי ביותר, קאנטרי גן עברון – שנמצא במרחק של כמה דקות נסיעה מהעיר, הוא הפתרון המושלם.
 
חדר הכושר מצויד במתקנים מתקדמים ופועל בו צוות מדריכים ומאמנים מנוסה ומקצועי. המדריכים מציעים גם אימונים אישיים, לצד חוגים ואימונים קבוצתיים.
 
לשמור על כושר בחורף זו לא מטלה קשה. אנחנו מחכים לכם עם מתקני הכושר, המדריכים והפעילויות הכי חמות לחורף הקרוב. צרו איתנו קשר לפרטים נוספים: 04-9857999
 
 

מתכוננים לחורף בקאנטרי גן עברון