קיבוץ עברון 04-9857999

phone4, phone, contact, telephone, support, call
חמישה חוגי ספורט לחורף
החורף הגיע לקאנטרי גן עברון אבל אנחנו תמיד באנרגיות גבוהות. זה בדיוק הזמן שבו אנחנו מתכנסים לחוגי ספורט שמתאימים לעונה הקרה וממלאים אותנו באדרנלין בלי הפסקה. אז איזה חוגי ספורט מתאימים דווקא לחורף?

פילאטיס
אם אתם מחפשים חוגים למבוגרים באזור נהריה ששומרים על הגוף לאורך זמן, פילאטיס הוא כנראה הבחירה הכי טובה עבורכם. חוג חורפי, שנעשה בתוך אולם סגור, אבל נותן מרחב נשימה לגוף. פילאטיס עובד על השרירים, מחזק אותם, מחנך את הגוף כיצד לעמוד ולזוז.

ניה
זהו כנראה אחד החוגים שהכי מתאימים לחורף. אם אתם אוהבים לרקוד, לזוז ולעבוד על הגוף תוך כדי, כדאי להכיר את חוגי הניה. חוג ניה בנהריה והסביבה הוא חוג שמפגש חובבות וחובבי ריקוד לפעילות גופנית שעובדת על השרירים, על קצב, על אנרגיה גבוהה ואדרנלין. בדיוק מה שאנחנו צריכות וצריכים בחורף.

ריקודי בטן
ריקוד, כבר אמרנו, הוא עניין מחמם. בחורף הקר אין כמו להיכנס לאולם מחומם ולרקוד, להזיז את הגוף. חוג ריקודי בטן בקאנטרי גן עברון מועבר על ידי מורה מקצועית ועמוס בקסם אמיתי, עם מוזיקה טובה והרבה אנרגיה
.
TRX
אם אתם מחפשים אימון ספורט בנהריה והסביבה שנותן לכם הכל – תרגול קבוע, חיזוק שרירים, עיצוב ועבודה על יציבה, TRX הוא הבחירה הכי טובה עבורכם. אימוני TRX בקאנטרי גן עברון מועברים על ידי מדריכי הכושר המוסמכים, שדואגים שגם בחורף הקר תרגישו את האדרנלין עולה.

אירובי
אולי החוג הקלאסי ביותר לחורף. מגיעים בבוקר או בערב, מתחממים ויוצאים למסע שתפקידו להעלות את הדופק. בדרך נהנים מהדרכה מקצועית של מורות מיומנות, ממוזיקה טובה וממפגש עם מתעמלים חובבי ספורט בנהריה והאזור.

חוגי הספורט של קאנטרי גן עברון הם הדרך הטובה ביותר לשמור על הכושר בחורף. לפרטים נוספים ולהזמנת מקום בחוגים, אנחנו כאן. בטלפון: 04-9857999
 
 

כושר בחורף