קיבוץ עברון 04-9857999

phone4, phone, contact, telephone, support, call
קשה להפריז ביתרונות הפעילות הגופנית, שכן היא משפרת את איכות החיים , מפחיתה את הסיכון לתמותה מוקדמת,  מקטינה את הסיכון ללקות במחלות שונות , ומסייעת במניעת השמנה. בנוסף יש לה גם היבטים חינוכיים ופסיכולוגיים ואכן אין זה סוד שההשמנה בקרב ילדים הולכת והופכת למגפה שתשפיע על חייהם הבוגרים. אבל אם חשבתם לשלוח את הילדים אלינו אל קאנטרי גן עברון לחוג התעמלות, ובזמן הזה לרבוץ מול הטלויזיה ולנשנש - קחו בחשבון שלאורח החיים שלכם השפעה גדולה על משקלם של בני הבית, לפחות לפי המחקרים האחרונים.
 
להיות דוגמה
ההורים הם הדוגמה האישית המניעה את הילדים שלרוב מחקים את הוריהם ומעשיהם. לכן מומלץ שכהורים תהיו גם אתם פעילים. יתרה מכך, המחקרים מצביעים על כך שעדיף שההורים יקיימו פעילות גופנית משותפת עם הילדים, מעבר לפעילות אותה הם מבצעים לבד. ולכן בתור קאנטרי בצפון אנו הכתובת עבורכם בתחום הפעילות הגופנית.
 
קאנטרי גן עברון הכל במקום אחד
אצלנו בקאנטרי גן עברון תמצאו מכון כושר הפתוח מדי יום מחמש בבוקר ועד עשר וחצי בלילה ובו אימונים אישיים בהתאמה מיוחדת לכל הגילאים. כך שכל אחד מבני המשפחה יוכל להתאים לעצמו מסגרת אימון שתביא לתוצאות יעילות וטובות.
 
בבריכת השחייה של קאנטרי גן עברון תוכלו להרשם לחוג לימוד שחייה, או לבוא ולשחרר את השרירים מתחת למים. לחזק את מערכת הנשימה, ואת שרירי הגוף וגמישותם. ולהנות משחייה חופשית עם המשפחה וחברים.
 
חוגים לילדים
אצלנו בקאנטרי בצפון תוכלו למצוא חוגים לתנועה בכיף לילדים, יוגה, פיטבוקס, טניס, שחייה וכדורגל. ההופכת את הפעילות הגופנית לזמן איכות משותף המחבר בין כל בני המשפחה. קאנטרי גן עברון הוא הכתובת שלכם לשילוב המושלם בין הנאה לספורט עבורכם ובני משפחתכם.
 
לפרטים נוספים על פעילות ספורטיבית לכל המשפחה פנו אלינו  04-9857999
 

יתרונות המשפחה המתעמלת - קאנטרי גן עברון