קיבוץ עברון 04-9857999

phone4, phone, contact, telephone, support, call
הקיץ בא ויש מי שיעדיפו בילוי קיץ משפחתי במקום ממוזג. אולם אלו שמוכנים לעסוק בפעילות גופנית למרות החום, יכולים לצוד שתי ציפורים במכה אחת - פעילות גופנית בתוך המים, שהיא מצויינת לבריאות ומהנה בעת ובעונה אחת. במידה ואתם עדיין מתלבטים אם להגיע אלינו אל קאנטרי גן עברון, ולבלות בבריכה השחייה שלנו
 
הנה מספר סיבות מדוע כדאי לשחות:
התנגדות המים גורמת למאמץ מתון של השרירים - הדבר מחזק אותם ובד בבד תורם לגמישותם. שחייה מפעילה קבוצות שרירים רבות יותר בגוף בדגש על הגב, שרירי הבטן והרגליים.
שחייה מסייעת לסובלים מבעיות נשימה ולחולי אסטמה לחזק את הריאות ולהגביר את עמידותן - שחייה מאפשרת לשפר ולשמר את הכושר הגופני האירובי והאנאירובי ומסייעת לתחזוקת מערכות הדם, הלב והריאה.
שחייה מסייעת על שמירת בי.אם.אי תקין - למעלה משלושה אימוני שחייה בשבוע יסייעו להורדת משקל ולשמירה עליו.
שחייה מסייעת ליציבה ולשיקום מפציעות - לסובלים מכאבי גב, מפרקים ושלד, השחייה מסייעת לשמור על היכולת האופטימלית של תנועת המפרקים. ולכך יש חשיבות בעיקר עבור מי שסובל מבריחת סידן.
שחייה מסייעת לשמירה על ריכוז - תנועות השחייה במגוון עצימויות מאמנות את המוח שלנו לחשוב ולהתרכז. מחקרים מראים כי זוהי אחת הפעילויות הכי משמעותיות המאפשרות להישאר חדים גם בגיל מבוגר. מחקרים נוספים מראים כי שחייה מקטינה הסיכוי לחלות באלצהיימר.
 
העיסוק בספורט במים מסייע לשחרור הגוף מרעלים - מחקרים רבים מראים כי שחייה מסייעת לסובלים מלחץ דם ומרמות כולסטרול גבוהות.
לשחייה השפעות נפשיות חיוביות - הן בשל המאמץ הגופני המשחרר אנדרופינים, ובעיקר בשל תחושת הציפה המרגיעה של המים.

אנו מזמינים אתכם אל קאנטרי גן עברון לקחת חלק בפעילות ספורט המים. ולהתרשם מאיכות הבריכה בצפון. לפרטים נוספים פנו אלינו: 04-9857999
 
 

יתרונות השחייה