קיבוץ עברון 04-9857999

phone4, phone, contact, telephone, support, call
יום כיף למשפחות בקאנטרי עברון
 
גם למשפחה שלכם זה מגיע.
שנת הלימודים מתקרבת ואיתה השגרה האפורה והימים הנדים במעגל עבודה-לימודים-בית. דווקא עכשיו, חשוב לתכנן ימי הנאה משפחתיים, שהופכים את היומיום המשפחתי שלנו לחוויה משפחתית אחת גדולה. ביום כיף שכזה, לא שגרתי ומהנה, תקבלו גיבוש והנאה סוחפת.

מצאו לכם זמן מתאים, חשבו על נושא חשוב לדבר עם המשפחה או על שינוי משמעותי שרציתם לשוחח עליו ועשו זאת אצלנו, ב'קאנטרי גן עברון' באווירה חיובית ומחבקת. כך תכירו את המשפחה שלכם מחדש, תשאבו כוחות מרעננים ותגלו יחד את ההנאות הקטנות-גדולות שהופכות את החיים ליפים יותר. כי בקאנטרי גן עברון קאנטרי באזור נהריה, תיהנו ממתחם מושלם ליום הכיף משפחתי.
בקאנטרי תמצאו  בריכה בצפון, מחוממת, חצי אולימפית, נקיה צלולה ויפיפיה המספקת חווית שחיה דינמית ואטרקטיבית למשפחה, הברכה מצויידת בג'קוזי מהנה, סאונה רטובה ויבשה וחדר כושר באזור נהריה.
במתחם הקאנטרי תגלו גם משטחי דשא ענקיים ירוקים ומוצלים, שולחנות פינג פונג ופינות ישיבה, שם, תוכלו לשבת, לנשנש, לשחק, לשוחח ולהינות ביחד.
ויש גם פינוקים. טיפולי ספא למשל.

מתאים לכם עיסוי בשמנים ארומטים?  - זה הפינוק היחודי  הממתין לכם בקאנטרי שלנו ביום הכיף למשפחה. עוד כמה רגעים קסומים של הנאה שלווה ומפנקת.
סיימו את היום הנפלא הזה בבית הקפה שלנו. שבו על ארוחה טובה עם קפה משובח והעלו את הנושאים שרציתם לשוחח עליהם. לדברי יועצים, יום כיף משפחתי ומהנה, שכזה מעצים, מלכד ומספק כוחות נפש לכל תקופות החיים.

אז בואו אלינו לקאנטרי גן עברון, קאנטרי באזור נהריה עם בריכה בצפון, חדר כושר באזור נהריה ואפילו הציצו  באותה ההזדמנות למערך החוגים שלנו   - חוגים באזור נהריה, שתמיד כדאי להכיר.
למידע נוסף פנו אלינו בטלפון: 04-9857999
 
 
 

יום כיף למשפחות בקאנטרי