קיבוץ עברון 04-9857999

phone4, phone, contact, telephone, support, call
הגעתם למקום הנכון
נהריה העיר המרהיבה ניצבת בין ליבה לצפונה המערבי של מדינת ישראל מספקת לנו שפע פעיליות מהנות. אם החלטתם לצאת לבילוי מהנה ביום כיף, אנו מזמינים אתכם למתחם המושלם שיספק לכם פינוקים גדולים- קטנים כדי לתת לעצמכם את המירב שתפרגנו. אז חשבו על הפרטים הקטנים וגלו את  קאנטרי גן עברון, קאנטרי באיזור נהריה,  ליום כיף שמגיע לו  יותר!

מתחם המשלב נופש ובריאות
ביום כיף, חשוב להגשים פעיליות מהנות בשילוב כושר חוויתי. ב"קאנטרי גן עברון", תמצאו את המתחם המושלם , ליום כיף שכזה.
חשבו על הבריכה בקאנטרי, עם בריכה בצפון נוכל להשתכשך, להתפרע ולהינות. גם משטחי דשא הרחבים החופפים את הקאנטרי, יספקו לכם מרחבים ירוקים למשחקים ופעיליות חברתיות, דיבורים שיחות מעמיקות ופטפוטים.   

פינוקים קטנים
ביום הכיף, תנו לעצמכם לזרום עם פינוקים קטנים שתגלו בקאנטרי ''גן עברון'': סאונה יבשה או רטובה,  ג'קוזי טוב, ולהשלמת החוויה,  צרפו לפעיליות גם מכון הכושר  שלנו עם חוגי ספינינג מעולים בהדרכה מושלמת.
בהזדמנות זו, הציצו למרחבי ''קאנטרי גן עברון'' וגלו חדר כושר באיזור נהריה, מצוייד היטב עם  חוגים באיזור נהריה עשירים ומגוונים.

מקום עם אוכל
חשוב לשלב ביום כיף הפסקות אוכל טעימות ומזמינו.  בקאנטרי  " גן עברון'', תקבלו בית קפה חמים ואישי המתאים ליום כיף מפנק שכולו הגשמה וסיפוק. אוכל טעים ויאמממי,  שיזרים כוחות מרעננים להמשך הפעילות  בניחוחות מושלמים ומגרים.  

ועוד הפתעות
שלבו ביום הכיף שלכם, הפתעות מפתיעות  כמו ספא, עיסויים בשמנים ארומטים וופינוקים  נוספים המוצעים בקאנטרי.
כי בקאנטרי גן עברון, קאנטרי באזור נהריה תקבלו מתחם המשלב בריכה בצפון, חדר כושר באיזור נהריה  וכמובן חוגים באיזור נהריה. התקשרו אלינו כעת ותנו לעצמכם יום כיף בנהריה.
 

יום כיף בנהריה