קיבוץ עברון 04-9857999

phone4, phone, contact, telephone, support, call
היום לא צריך לחכות לקיץ כדי להנות ממים חמים ושחייה נעימה. על אחת כמה וכמה לא צריך להמתין לקיץ כדי ללמוד שחייה. אצלנו בקאנטרי גן עברון הבריכה נשארת חמה גם כשהקיץ נגמר, ואפשר להגיע ולהנות מהמים החמימים ומפעילות גופנית מסודרת בלי לחשוש ממחלות החורף והקור.
 
איך לבנות בסיס לפעילות ספורטיבית טובה
חוג שחייה מחדד אצל ילדים את המיומנויות כמו בטחון עצמי ושווי משקל. הוא מקנה הרגלי תנועה ומיומנויות יסוד שונות בתנועה, המלוות את הילד לכל ימי חייו. ילדים הלומדים לשחות מרגישים בטוחים בתוך המים ובעצם בונים בסיס לפעילות ספורטיבית בריאה.
 
ולכן, כאשר אנו מדברים על חוג שחייה בקאנטרי גן עברון, אנו למעשה מתכוונים למספר לא מבוטל של חוגים שאנו מציעים, ואשר מתקיימים בבריכת השחייה שלנו. חוגי השחייה שלנו מתחלקים לחוג שחייה לילדים, ולמבוגרים. במסגרת חוגים אלו ניתן ללמוד יסודות בסיסיים בשחייה, והמסגרת יכולה להיות אישית או קבוצתית. מי שרוכש את היסודות הללו יכול להתקדם לחוג שחייה הדואג לשיפור סגנון השחייה שלו.
 
חוג שחייה גם למי שיודע לשחות בקאנטרי גן עברון
למבוגרים המעוניינים להנות מהמים ועדיין לשמור על כושר גופני, אנו מציעים אימון כושר במים העובד על עיצוב ותנועה תוך התנגדות. ואילו עבור הילדים אנו מציעים בקאנטרי גן עברון את החוג Aqua Fun שהוא בעצם שיעור חוויתי לילדים המשלב פעילות בבריכה ומחוצה לה המשלב משחקי מים וכושר גופני. החוג הזה מתאים לילדים היודעים לשחות.
 
אז דווקא בחורף כדאי להגיע באופן קבוע לשחות, להתעמל ולהתאמן מתחת למים. זה פשוט נוח ונגיש להגיע בכל יום לבריכת השחייה, ולערוך אימון כושר בלי לפחד מהקור.
 
בקאנטרי גן עברון מתקיימים חוגי שחייה ברמה גבוהה בכל עונות השנה. לכן אל תמתינו והרשמו עוד היום לחוג השחייה. אתם מוזמנים ליצור קשר לטלפון 04-9857999. 
 
 

חוג שחייה בחורף