קיבוץ עברון 04-9857999

phone4, phone, contact, telephone, support, call
פילאטיס - דגשים באימון
 
כאשר חושבים על אימון גופני עבור רובנו, מדובר בהוראות המכוונות לכווץולשרוףאת השריר. ובכן, בפילאטיס לא נעשה שימוש בקפיצות וטלטולי גוף. להיפך, מדובר בשיטת עבודה מבוקרת על כל חלקי הגוף, תוך דגש על ריכוז רב ונשימה נכונה. בסטודיו לפילאטיס שלנו בקאנטרי גן עברון מתבצעת העבודה בעזרת מכשירים מיוחדים המורכבים ממערכות של קפיצים וחבלים.
 
הדגשים באימון
נשימה נכונה היא חלק מהתרגול שלנו, והיא מאפשרת ביצוע תנועות קשות באופן קל יותר. השמירה על ריכוז ושליטה חשובים כאן, ועל המתאמן לרכז את מחשבתו בעת ביצוע תרגיל כדי להגיע לרמת שליטה גבוהה. לפי שיטת הפילאטיס מרכז הגוף הוא המקור לתנועה. לכן בסטודיו לפילאטיס שלנו נשים דגש על חיזוקו וייצובו של איזור זה. מרכז הגוף הוא החגורה המצויה בין הצלעות לאגן והנמשכת מהבטן לגב. הדיוק חשוב אף הוא, והמתאמן לרוב נדרש לדייק בביצוע התרגילים מתוך שאיפה להגיע לשלמות. מאחר והתנועה מטבעה היא דבר מתמשך ודיאנמי, הרי שבפילאטיס קיימת הקפדה על זרימת התנועה בכל שלבי התרגיל.
 
פילאטיס 
חיזוק הגוף בסטודיו לפילאטיס שלנו נוצר באמצעות התנגדות, כאשר המכשירים הם אלה המספקים לשרירים את ההתנגדות לה הם זקוקים כדי להתחזקשעורי הפילאטיס בקאנטרי גן עברון למעשה מלמדים כיצד לתחזק את הגוף ולחטב אותו. למעשה, הענקת תשומת לב נבדלת לכל קבוצות השרירים בגוף, מאפשרת יצירת מראה שרירי מוצק, מוארך וזקוף כשל רקדנים. את האימון אנחנו מבצעים בקבוצות קטנות של בין שלושה לשישה מתאמנים ובמשך 55 דקות. ההמלצה שלנו היא להתאמן לפחות פעמיים בשבוע כדי להשיג תוצאות מירביות.
 
שיטת הפילאטיס מומלצת על ידי רופאים אורטופדיים מאחר והיא מיועדת לכל חתכי הגילאים. והיא גם טובה לנשים בהריון ולאחר לידה.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

חוג פילטיס