קיבוץ עברון 04-9857999

phone4, phone, contact, telephone, support, call
חוג שחייה גם בחורף
 
כאשר אנחנו מדברים על חוג שחייה בקאנטרי גן עברון , אנו מכוונים למגוון החוגים שאנחנו מציעים, ואשר מתקיימים בבריכת השחייה שלנו. החל מלימוד שחייה, המאפשר הקניית יסודות בסיסיים בשחייה במסגרת אישית או קבוצתית, ועד אימון כושר במים המשלב בעצם אימון במים הפועל על עיצוב ותנועה תוך התנגדות. כמו כן, יש לנו שיעור שחייה למבוגרים המאפשר שיפור סגנונות השחייה השונים. ושיעור Aqua Fun  לילדים, המהווה בעצם שיעור חוויתי לילדים המשלב פעילות בבריכה ומחוצה לה, משחקי מים וכושר גופני. והוא מתאים לילדים שיודעים לשחות.
 
חוג שחייה - למה זה חשוב?
לפי כל המחקרים, חוג שחייה מחדד מיומנויות כמו שיווי משקל, בטחון עצמי, הרגלי תנועה ומיומנויות יסוד שונות בתנועה, המלוות אותנו במהלך חיינו התקין. לכן, הוא מומלץ ביותר עבור כל מי שמאיתנו המחפש יותר מבילוי, ורוצה בריכת שחייה שאפשר להגיע אליה כדי להתאמן ולהתחזק.
 
ילדים שסיימו חוג שחייה בסיסי, משפרים את סגנון השחייה שלהם ועוברים לקבוצות לפי רמות. שם הם יכולים להשתתף בתחרויות ובפעילויות שחייה מעשירות.
 
בכל עונה בשנה
אכן הבריכה שלנו בקאנטרי גן עברון הוא בריכה גדולה ומרווחת, עם מסלולי שחייה מסודרים. וחוגי השחייה מותאמים לגילאים השונים, ומתקיימים במקום לאורך כל ימות השנה.
 
לא משנה באיזה חוג שחייה תבחרו, כדאי שתדעו כי החוגים מתקיימים בקאנטרי גן עברון בבריכת השחייה גם בחורף. מתחם הבריכה שלנו מקורה, ובריכת השחייה מחוממת, ומאפשרת לשוחים בה להנות ממים חמים ושחייה נעימה. דווקא בחורף אנו רואים יותר אנשים שמגיעים באופן קבוע לשחות, להתעמל ולהתאמן מתחת למים. זה פשוט נוח ונגיש להגיע בכל יום לבריכת השחייה ולערוך אימון כושר, בלי לפחד מהקור.
 
בקאנטרי גם עברון מתקיימים חוגי שחייה ברמה גבוהה, אתם מוזמנים ליצור קשר 04-9857999
 
 
 
 
 
 

חוגי שחייה