קיבוץ עברון 04-9857999

phone4, phone, contact, telephone, support, call

חוגים למבוגרים

מערכת חוגים זמנית בעקבות המצב
הרשמה מראש נדרשת כרגע רק לספינינג,              לשאר החוגים ניתן פשוט להגיע (למנויים בלבד)
ניתן להרשם לחוג ספינינג מיום שבת בשעה 20:30 כאן באתר או טלפונית בשעות הקבלה, ואנו נשוב עם אישור הרשמה.

 
ראשון
17:00-18:00-חיזוק עצם (1)-נאווה בן שושן
18:00-19:00-חיזוק עצם(2)-נאווה בן שושן
18:00-19:00-ספינינג-אלדד מגן להרשמה>
19:00-20:00-ספינינג-אלדד מגן להרשמה>
19:00-20:00-עיצוב -נאווה בן שושן
20:00-21:00-זומבה-תמרה עידן טרביץ'

​*****************************************
 
שני
08:15-09:15- כושר במים- מורן שטראוס
08:15-09:10-עיצוב וחיטוב-מירב גבאי
09:15-10:00-עיצוב דינאמי(1)-מורן שטראוס
10:05-10:50-עיצוב דינאמי(2)-מורן שטראוס
10:55-11:55-זומבה גולד- תמרה עידן טרביץ'
 
17:30-20:20--ברידג' מתקדמים-עמיחי גבע
17:30-18:25-פלדנקרייז-מיכל שגיא
18:30-19:30-פונקציונאלי-אלין שבתאי
19:45-21:00- מאסטרס שחייה

​*****************************************
 
שלישי
08:30-09:20-חיזוק עצם-דנה גפן
09:25-10:25 התעמלות נשים-מירב גבאי
09:30-10:15-fitball- שולמית ברגיא (אולם פונקציונאלי)
10:20-11:05-fitball- שולמית ברגיא (אולם פונקציונאלי)
10:30-11:25-פלדנקרייז-מיכל שגיא

17:00-18:30- יוגה - מיטל אפריים (אולם פונקציונאלי)
17:00-18:00-חיטוב ועיצוב קארן זדנקן
18:00-19:00-מתיחות-קארן זדנקן
18:00-19:00-ספינינג-אלדד מגן להרשמה>
19:00-20:00-ספינינג-אלדד מגן להרשמה>
19:00-20:00-פזיולאטיס-לילך ברג


​*****************************************
 
רביעי
07:50-08:35- כושר במים- מורן שטראוס
08:15-09:00- פילאטיס אביזרים(1)-אורה ברגינסקי
-09:00-09:45פילאטיס אביזרים(2)-אורה ברגינסקי (אולם פונקציונאלי)
09:00-09:45-אימון מיטבי-גל ארגלזי
09:45-10:30-אימון מתיחות- תמרה עידן טרביץ'
10:35-11:35-טאי צ'י-ויטלי רובין
11:40-12:40- ריקודי שורות לטיניים-סנדרה דננברג

17:00-18:00-פילאטיס (1)-נאווה בן שושן
18:00-19:05-פילאטיס (2)-נאווה בן שושן
18:00-19:00-ספינינג-שרון שדה להרשמה>
19:00-18:00- fitball- אלין שבתאי
19:45-21:00- מאסטרס שחייה

​*****************************************

חמישי
08:00-08:45- כושר במים- מורן שטראוס
07:20-08:10- פילאטיס (1):קארן זדנקן
08:15-09:05- פילאטיס (2):קארן זדנקן
09:10-10:00-פילאטיס (3)-קארן זדנקן
10:00-11:30-יוגה: מיטל אפריים (אולם פונקציונאלי)
10:00-12:00-ברידג' מתחילים-עמיחי גבע
10:05-11:05-ריקודי עם-סנדרה דננברג
11:10-12:10-פלדנקרייז-מיכל שגיא
 
18:00-19:00- ספינינג-שרון שדה להרשמה>
18:00-19:20-יוגה-אילנה נחמיאס
19:30-20:30-עיצוב דינאמי-אלין שבתאי


​*****************************************

שישי
07:00-07:45-פילאטיס-נאווה בן שושן-שיעור 1
07:50-08:35-פילאטיס-נאווה בן שושן -שיעור 2
08:40-09:25-פילאטיס-נאווה בן שושן -שיעור 3
09:00-09:45- אירובי דאנס/מדרגה למתחילים- גל ארגלזי
09:30-10:45-יוגה- אילנה נחמיאס
09:30-10:30-ספינינג-דנה גפן להרשמה>
09:50-10:40- אימון פונקציונאלי- גל ארגזלי (אולם פונקציונאלי)
10:00-12:00-ברידג' מתקדמים-עמיחי גבע
10:45-11:45- אירובי דאנס- גל ארגלזי

​*****************************************

שבת 
09:00-09:55-
קור פיטנס- גל ארגלזי
10:00-11:00- אירובי מדרגה- גל ארגלזי

​*****************************************

קאנטרי גן עברון - בריאות זה בטבע שלי (: