קיבוץ עברון 04-9857999

phone4, phone, contact, telephone, support, call
חיי חברה והעשרה חשובים בכל גיל. חוגים הם דרך מצויינת לבנות שגרה שבה אתם חלק מקבוצה, גם בגיל מבוגר. חוגי ספורט בנהריה מספקים הזדמנות לחבר בין אימון גופני מכל הסוגים, המותאם לגיל המשתתפים ובין פעילות חברתית לכל דבר שמסגרתה אפשר להכיר אנשים חדשים ולהנות מבילוי חברתי. 

אם אתם מחפשים חוגים למבוגרים בנהריה קאנטרי גן עברון הוא כתובת נפלאה עבורכם. במקום תמצאו מגוון רחב של חוגים למבוגרים במרחק קצר ממרכז העיר נהריה בסמוך לכניסה לעיר. במתחם חוגים כמו עיצוב וחיטוב, התעמלות נשים, כושר במים, פלדנקרייז, אירובי דאנס, פילאטיס, יוגה ועוד מגוון רחב של חוגים שיותירו אתכם הרבה יותר בריאים ומלאי אנרגיה. 

למה כדאי להצטרף לחוג?
רבים מתלבטים האם להתנסות בחוגים בגיל מבוגר. התוכנית של חוגים למבוגרים בנהריה מוכיחה את עצמה שוב ושוב ומסבירה בקלות רבה מדוע זה כדאי כל כך. במסגרת החוגים מקבלים תועלות רבות, מפיתוח כושר גופני ושמירה על הבריאות ועד להכרות עם אנשים בני גילנו שהופכים בסופו של דבר לשותפים לדרך. 
במהלך הזמן נוצרות חברויות והופכת להיות שגרה קבועה סביב החוג. לצד הפעילות הגופנית עצמה נרקמות חברויות שהולכות איתנו במשך זמן ויוצרות מוטיבציה להגיע לחוגים ולעשות לעצמנו טוב. 

המגוון הרחב של חוגים בנהריה – מריקוד ועד פילאטיס, מיוגה ועד לחוגי כושר במים מאפשרים לכל אחד מאיתנו לבחור את האהבה שלו, את התחום שהכי מעניין אותו ועושה לו טוב. מי שכבר התמכר לחוגים מוצא את עצמו מגיע בציפייה רבה לכל מפגש ולא מוותר על אף אחד מהם. 

קאנטרי גן עברון מציע חוגים למבוגרים בנהריה שמשפרים באופן משמעותי את הכושר ולצד כך, מציעים מסגרת חברתית שכיף להיות בה. 
 

חוגים למבוגרים בנהריה