קיבוץ עברון 04-9857999

phone4, phone, contact, telephone, support, call
חוגים מעניקים לילדים ערך מוסף משמעותי. הם מאפשרים להם להנות מעשייה שלא קיימת בבית הספר, בתחום עניין שמעשיר את חייהם. כשמדובר בספורט, מתווסף לאלמנט החינוכי גם אלמנט פיזי, כשהילדים מתחזקים, שומרים על משקל תקין ואורח חיים בריא ולומדים לתעל את האנרגיה בצורה נכונה. 
מגוון חוגים לילדים בנהריה מוצעים בקאנטרי גן עברון. ביניהם חוגים שמתמקדים בתנועה ובפעילות גופנית. החוגים מתקיימים בהתאמה לקבוצות גיל מוגדרות מראש ומונחים על ידי אנשי מקצוע מיומנים. 

מתנועה ועד יוגה – נשאר רק לבחור
אם אתם מחפשים חוגים בנהריה לילדים שמשלבים בין חברה ובין ספורט, הגעתם למקום הנכון. בקאנטרי גן עברון תוכלו לבחור חוגים כמו תנועה בכיף לילדים, יוגה, פיטבוקס לילדים, לימודי טניס, שחייה וכדורגל ועוד. בנוסף, מתקיימים במרכז שנמצא בסמוך לעיר נהריה מפגשי כושר לנערים שכוללים עבודה מודרכת במכון כושר עם מדריך מקצועי. 

כיצד בוחרים חוגים לילדים?
אחת השאלות שמלוות כל הורה בדרך לבניית תוכנית לשעות הפנאי היא אילו חוגים יתאימו לילד. מתוך מגוון חוגים לילדים בנהריה אפשר למצוא חוגים שמשלבים בין מחשבה, תכנון וחידוד מיומנויות שונות ובין כושר גופני. כך למשל חוג כמו יוגה לילדים שמחבר את הילדים אל האפשרות להירגע, לנשום ולהתנהל בשלווה לצד פעילות גופנית מתונה שתורמת מאד לחיזוק המערכת החיסונית ולבניית עצם ושריר. 
חוגים לילדים בנהריה כמו שחייה או תנועה מחדדים מיומנויות כמו שיווי משקל, בטחון עצמי, הרגלי תנועה ומיומנויות יסוד שונות בתנועה שמלוות את הילד אחר כך. בחירת החוג צריכה להתבסס על התועלות שהוא מקנה לילד מבחינה זו, לצד האלמנט החברתי והאהבות הפרטיות של הילד. 

קאנטרי גן עברון הוא הכתובת שלכם למגוון חוגים לילדים בנהריה שמספקים את השילוב המושלם בין הנאה לספורט. 
 

חוגים לילדים בנהריה