קיבוץ עברון 04-9857999

phone4, phone, contact, telephone, support, call
 
מי אמר שלמבוגרים - לא מגיע חוגים?
כמו כל אדם בריא ושמח, גם אני מחפש את הרגע היומיומי להשתחרר, לצאת, להכיר חברים חדשים ולבלות זמן איכות ובריאות מרעננים. החוגים בקאנטרי גן עברון – הם  המקום המושלם לכך.
 
כך גיליתי את מערך החוגים הדינמי בקאנטרי גן עברון- קאנטרי באזור נהריה, מערך חוגים של  ספורט, כיף, בריאות והרבה דינמיקה. המערך משלב לי חוגים במתחמי הקאנטרי: בבריכה, בסטודיו  וכמובן חדר כושר באזור נהריה ובהוואי ופנאן תרבותי – חברתי מרתק.
 
בקאנטרי שלנו, תמצאו חוגים דינמיים וטרנדים  עם מדריכים מוסמכים ומקצועיים, שנבחרו בקפידה, לאחר התאמה מושלמת ומדויקת עם כל הכיף והבריאות.
הניהול האיכותי של הקאנטרי, היחס החברי והמאיר, והאכפתיות האישית, חושפים  לכם  חוגים באזור נהריה  קסומים ואיכותיים עם מרחב של פנאי וחופש אמיתי לגוף ולנפש.
 
הסטודיו
חוגי הריקוד המטריפים שלנו באולם האירובי, נותנים סיפוק לנשמה וכוח לגוף. החיטוב המושלם של הגוף יחד עם הכיף, בדינמיות מוזיקלית, סוערת ומקפיצה ובתרבות רקדנית מהפנטת מכל העולם.
 
חוגי כושר במים  - ניסיתם את זה?
 
אין כמו התעמלות במים בבריכה בצפון: הקרירות הנעימה, ההתעמלות הקלילה, והאירובי הסוחף  ידהימו גם אתכם בתענוג הצלול.
ומה עם חוג מאסטר בריכה? - כדי שתרגישו אלופים בכל פעם מחדש כשתגיעו לבריכה בצפון, הצטרפו אלינו ותופתעו מהכיף שבמים.
 
בחדר כושר
בחדר הכושר המאובזר והחדשני של קאנטרי גן עברון, מחכה לך חדר כושר באזור נהריה עם חוגים טרנדים, דינמיים ואטרקטיביים ומושלמים בשבילך. מכשירי הכושר החדשנים והמקצועיים, עם המדריכים המעולים שלנו, יחשפו לכם מסלולים חדשים לחיטוב, כושר, בריאות והנאה.
 
 
אז אם חיפשתם  חוגים באזור נהריה או קאנטרי באזור נהריה, פנו אלינו התאימו לעצמכם חיי תרבות, חברה וכושר מושלמים. לבריאות, לאיתנות ולהנאה מושלמת. 

לטבלת החוגים שלנו>>
 

חוגים למבוגרים - עכשיו בקאנטרי גן עברון