קיבוץ עברון 04-9857999

phone4, phone, contact, telephone, support, call
מתיחת שרירים, זרימת דם מוגברת, התמתחות בריאה, תחושה נפלאה – אימון בחדר כושר יכול לגרום לנו להרגיש הרבה יותר בריאים ואנרגטיים. חדר כושר בנהריה מציע לכם מגוון תוכניות אימון שמתאימות לגילאים שונים, מתוכניות כושר לנוער ועד לאימונים לקשישים. 

מוכנים לאימון? 
בניגוד לחדרי כושר שיש בהם פורמט אחד של אימון, שבמסגרתו כל אחד מגיע, נרשם ומתאמן בצורה חופשית על המתקנים השונים, זהו מכון כושר בנהריה שמציע אימונים המותאמים אישית לכל אחד. 
מכון הכושר שפתוח מדי יום משעה חמש בבוקר ועד עשר וחצי בלילה מציע אימונים אישיים בהתאמה מיוחדת לאנשים בכל הגילאים, לצד תוכניות מיוחדות של כושר לנוער, חוגי כושר לילדים וחוגים לנשים. 
בצורה זו כל אחד יכול להתאים לעצמו את מסגרת האימון ולהנות מהליכה קבועה לאימון במכון כושר בנהריה, הכי קרוב לבית, שמאפשרת לו לראות תוצאות יעילות וטובות. 

מגוון רחב של חוגים בחדר הכושר
קאנטרי עברון הוא מכון כושר בנהריה שמציע מגוון גדול של אימונים במסגרת חוגי ספורט. במקום מתקיימים חוגי ספינינג, פילאטיס, TRX, כושר לנוער ועוד מגוון רחב של אפשרויות. 
בנוסף, מתקני האירובי המפוזרים בחדר הכושר הם מתקנים מתקדמים שמאפשרים לכל אחד לבנות מסגרת אימונים אישיים שמותאמת לו, שיחד עם החוגים הרבים במקום יוצרים תוכנית מסודרת לאורך זמן. 

למה כדאי להתחיל להתאמן?
אם עד כה לא עשינו לכם חשק להתחיל, הנה כמה סיבות לעשות זאת. במסגרת המחבקת של מכון כושר בנהריה שהוא מקצועי ואיכותי, תוכלו לבנות תוכנית אימונים אישית שתתאים במיוחד לכם. אם אתם רוצים להרגיש טוב יותר, לרדת במשקל, לשמור על משקל תקין או פשוט להתחזק, אנחנו יוצרים עבור כל אחד תוכנית שתתאים לצרכים שלו, לנתונים האישיים שלו וליכולות. מעולם לא היה פשוט יותר להיכנס לכושר.
 

חדר כושר בנהריה