קיבוץ עברון 04-9857999

phone4, phone, contact, telephone, support, call
הקיץ הגיע ואין מקום טוב יותר מאשר הבריכה כדי לבלות בו עם הילדים את החופש הגדול. החום, הלחות ומצב הרוח השובב מביאים אותנו לחפש בכל יום מחדש מה לעשות עם הילדים. בריכת שחייה לכל המשפחה, כמו זו שתמצאו בקאנטרי גן עברון הסמוך לנהריה, היא המקום הטוב ביותר לבלות בו את הקיץ. 
בריכת שחייה שהיא בילוי שלם

בריכת שחייה צריכה להיות מטופחת, נעימה ונקייה, היא צריכה לאפשר להורים לפקח על הילדים ולהרגיש בטוחים בשחייה בבריכה. היא צריכה להיות מנוהלת בקפידה על ידי אנשי מקצוע שיכולים לפקח ולשמור שכל משפחה נהנית בבריכה. 

אם אתם מחפשים בריכת שחייה בנהריה והסביבה שעונה בדיוק על הקריטריונים האלו, הגעתם למקום הנכון. בריכת קאנטרי גן עברון מספקת לכם את כל השירותים שצריך כדי להנות מיום כיף בבריכה עם הילדים. 
בריכה נקייה ומטופחת, מלתחות ושירותים נוחים, תחזוקה שוטפת וכל מה שצריך לבילוי שלם. הבריכה מתאימה גם לילדים וגם למבוגרים ואפשר לשהות לצדה במשך כל שעות היום, בשעות הפעילות של הקאנטרי. 

מגוון חוגי שחייה לכל המשפחה
לצד הפעילות הקיצית שמתקיימת בבריכת השחייה של קאנטרי גן עברון, אנחנו מזמינים אתכם להנות מחוגי שחייה שמתאימים לילדים בגילאים שונים. הילדים לומדים לשחות ולהרגיש בטוחים בתוך המים ובונים בסיס לפעילות ספורטיבית בריאה. 

לא צריך לחפש רחוק בריכה בצפון שמאפשרת לכם להנות עם הילדים בחופש הגדול, לפתח את כישורי השחייה שלהם ולהעביר את הזמן במקום קריר ונעים, בריכת קאנטרי גן עברון היא הבחירה הטובה ביותר, הכי קרוב לבית. 

לפרטים על שעות הפעילות, על חוגי השחייה ולכל שאלה אחרת אתם מוזמנים לפנות אלינו בטלפון:  04-9857999 ונשמח לארח אתכם בחופש הגדול ובכל זמן. 
 

בריכת שחייה לכל המשפחה