קיבוץ עברון 04-9857999

phone4, phone, contact, telephone, support, call
הקיץ מגיע והגיע הזמן למצוא תחנה שבה אפשר לעצור, לעבור לבגד ים ולהיכנס למוד של חופשה. אין כמו בילוי בקאנטרי מול הבריכה ואין בריכה בצפון כמו זו שתמצאו בקאנטרי גן עברון. 
בריכת השחייה שלנו היא בריכה מקצועית שבימי החורף היא מקורה ובקיץ נפתחת לאור והופכת למקום שבו כיף להרגיש את הקיץ. זו בריכת שחייה מקצועית שמתוחזקת ברמה הגבוהה ביותר, עם כל מה שצריך מסביב כדי להפוך את הבילוי בבריכה ליום שלם. 

בריכה לילדים ולמבוגרים – במקום אחד
אם אתם מחפשים בריכה בנהריה ובסביבה שמתאימה גם למבוגרים וגם לילדים זה המקום בשבילכם. בריכת הילדים הבטוחה מספקת שעות ארוכות של הנאה עבור הילדים מכל רחבי האזור, לצד ילדים שמגיעים עם המשפחות לנופש באזור נהריה. 

המבוגרים שבחבורה יכולים להנות משחייה בבריכה הגדולה, לצד בילוי בסאונה הרטובה או בג'קוזי הסמוך. תוכלו להזמין עיסוי מפנק, להנות משעת אימון בחדר הכושר או פשוט להשתזף על שפת הבריכה. 

בילוי משפחתי בעלות מתאימה – לכל המשפחה
בריכת שחייה בקאנטרי גן עברון פתוחה לבעלי המנויים וניתן לעשות מנוי מיוחד רק לבריכת השחייה. אם אתם מארחים במהלך הקיץ אורחים תוכלו להזמין אותם ליום בילוי על הבריכה בתעריף מיוחד לאורחים והם יוכלו להנות גם מהמתקנים הנוספים במתחם הבריכה. 

לא צריך לנסוע רחוק כדי להנות מבילוי מושלם על שפת בריכה בצפון. בריכת השחייה של קאנטרי גן עברון הסמוכה לנהריה היא המקום שבו נפגשים ילדים ומבוגרים מכל רחבי האזור ונהנים מקיץ נעים ומרענן.
צרו איתנו קשר עוד היום והזמינו מנוי לבריכת השחייה שלנו, כדי שתוכלו לבקר אותנו כמה שיותר במהלך הקיץ ולהנות משפע של פעילויות נוספות במתחם הקאנטרי. לפרטים נוספים ולהזמנות: 04-9857999
 

בריכת שחייה בצפון לבילוי משפחתי מושלם