קיבוץ עברון 04-9857999

phone4, phone, contact, telephone, support, call
עונת הקיץ מתקרבת ואיתה כולנו מחפשים עיסוקים לחופש הגדול. בריכה היא הזדמנות עבור ילדים ומבוגרים לבלות במקום הכי צונן שיש, להרגיש נפלא ולשפר את התנועה שלנו. מיום בילוי מהנה בבריכה ועד לקורסי לימוד שחייה מסודרים יותר, יש כל כך הרבה מה לעשות במים הצוננים שמציעה בריכת שחייה בנהריה. 
אם אתם מתגוררים באזור נהריה ורוצים לבלות את הקיץ מסביב לבריכה ובתוכה, כדאי לכם להכיר את הבריכה שלנו. קאנטרי גן עברון שנמצא בסמוך לנהריה מציע בילוי משתלם בתוך מתחם בריכה מקורה שמתאים לילדים בכל הגילאים ולמבוגרים שאוהבים להיות הכי קרובים למים. 

פעילות גופנית מהנה גם בקיץ
למי מאיתנו שמחפש יותר מבילוי אלא בריכת שחייה שאפשר להגיע אליה כדי להתאמן ולהתחזק, מחכה בריכה גדולה ומרווחת עם מסלולי שחייה מסודרים. זוהי בריכה שמאפשרת לכם להגיע מאזור נהריה בכל שעות היום, לשים את בגד הים המעוצב ולהיכנס למים לאימון איכותי וטוב. 
הבריכה שפתוחה משעות הבוקר המוקדמות ועד שעות הלילה המאוחרות, מאפשרת להנות מאימון בכל שעה ולפי לוח הזמנים שלכם. אם אתם מחפשים בריכה מקצועית באזור נהריה, זו הבחירה החכמה ביותר שתעשו. 

בילוי מושלם לילדים בכל גיל
בקאנטרי גן עברון תמצאו בריכה לילדים שפתוחה בימי הקיץ ומספקת למשפחה הרבה שעות של הנאה ליד הבריכה. אין כמו להגיע עם הילדים בשעות הבוקר אל הבריכה, להתמכר לשלווה שמתחת ומעל למים ולבלות במשחקי מים ובשחיה. הילדים שעדיין לא יודעים לשחות יוכלו להנות מחוגי לימוד שחייה שמתקיימים במקום לאורך ימות השנה ומותאמים לגילאים שונים. 
אם אתם מחפשים בריכת שחייה בנהריה שעונה על כל הצרכים – הספורטיביים והמשפחתיים, קאנטרי גן עברון היא הבחירה הטובה ביותר עבורכם. ספורטיבי, מטופח, מוגן ונעים – רק נשאר לקפוץ למים
 

בריכת שחייה בנהריה