קיבוץ עברון 04-9857999

phone4, phone, contact, telephone, support, call
בריכה בנהריה 
שחייה היא פעילות ספורטיבית נפלאה בכל גיל. מגיל תינוקות ועד לגיל השלישי, שחייה מחזקת את מערכת הנשימה, את שרירי הגוף ואת הגמישות שלנו. מרגיעה ומלמדת אותנו לנשום נכון. אם אתם מחפשים בריכה בצפון לאימוני שחייה קבועים, לחוג לימוד שחייה או פשוט כדי לבוא ולשחרר את השרירים מתחת למים, הגעתם למקום הנכון.

אמץ לך בריכה בצפון
בין אם אתם הורים לילדים, אוהבים כושר גופני ושחייה בפרט או פשוט מחפשים מקום לבילוי משפחתי מול הבריכה בקיץ, כדאי לאמץ לכם בריכה בצפון שבה תוכלו להנות מכל השירותים, מהניקיון, מהתחזוקה ומכל מה שצריך מסביב ליום בילוי. 
בריכת שחייה צריכה להיות נקייה ומטופחת, מוקפת באזור נוח לשים את הדברים ולהתארגן לקראת השחייה, להציע חוגי שחייה לילדים ולמבוגרים ולהיות זמינה גם בעונות שנה בהן אנחנו לא נופשים מול השמש. קאנטרי גן עברון הוא מקום שבו תוכלו למצוא בריכת שחייה מתוחזקת היטב, מקצועית ונקייה, עם מגוון שירותים נוספים שיאפשרו לכם להנות מיום בילוי מושלם מול הבריכה. 
בין אם אתם מתגוררים באזור ומחפשים בריכה בנהריה שתהיה קרובה לבית ובין אם אתם מגיעים לכאן מדי פעם לימי כיף וטיולים, זהו המקום לעצור בו לכמה בריכות, להנות עם הילדים במים או לפרגן לעצמכם יום כיף מושלם. 

מגוון חוגי שחייה בבריכה אחת
לצד בריכה בצפון שאפשר פשוט לבוא ולהנות בה משחייה חופשית עם המשפחה והחברים, מציע קאנטרי גן עברון חוגי שחיה שמתאימים לילדים בגילאים שונים. הילדים לומדים שחיה בסיסית, משפרים את סגנון השחיה שלהם ועוברים לקבוצות לפי רמות שם הם יכולים להשתתף בתחרויות ובפעילויות שחיה מעשירות. 
לבילוי משפחתי, ליום כיף הכי קרוב למים וללימודי שחיה מקצועיים – בריכה בצפון שנותנת לכם הכל. 
 

בריכה בנהריה