קיבוץ עברון 04-9857999

phone4, phone, contact, telephone, support, call
חשבו לרגע על אירוע מושלם, אירוח מחבק שינפיק קריאות התפעלות וייתן למשתתפים ולכם גיבוש מושלם וחוויתי במתחם מרהיב ומרענן עם שירותים משלימים. אירוע  כזה שיגרום לאורחים שלכם להישאר עוד ועוד.
 
כאן, בקאנטרי גן עברון  - תגלו את המרחב הקסום לאירוע השנה.
 
קאנטרי גן עברון הוא קאנטרי באזור נהריה המהווה מתחם מושלם לאירועים וכולל בריכה בצפון מקורה ומחוממת, בית קפה איכותי, ג'קוזי מפנק, סאונה יבשה ורטובה, כרי דשא מרהיבים, טיפולי ספא מטפחים מגרשי טניס רחבים, שולחנות, וחדר כושר באזור נהריה.
 
קחו לכם יום כיף לחברי מושב או יום גיבוש לצוות  - אירוע שכזה ייחקק בזיכרון חי ומלהיב במיוחד בקאנטרי עברון, מרחבי הקאנטרי המטופח נותנים את האווירה הכיפית: בריכה מרהיבה, מתקני הכושר אטרקטיביים, בית הקפה המשובח, הספא המפנק, מגרשי הטניס, האירוח האדיב ובעיקר, המקום המטופח עם המדשאות הירוקות - ייתנו לחברים את יום הכיף המושלם.
 
או יום משפחה למשל, אין כמו משפחה מלוכדת ואוהבת ואין כמו יום גיבוש עם קאנטרי באזור נהריה למצות את ההווי המשפחתי האכפתי והאוהב: השולחנות בכרי הדשא לשיחות הקטנות, הקרירות הנעימה  עם בריכה בצפון למשחקי חברה מלהיבים, ומתקני הכושר המעולים. כי אתנו יום המשפחה שלכם ימריא לפסגות חדשות ומלהיבות.
 
חשבתם על יום הורים?  
יום הורים, הוא  מפגש חברתי אמתי, עם הורים כמוכם, ונושאים שמעניינים רק אתכם. אז שלא תוסיפו לזה פנאן? -
כי אם אתם מנהלים את ועד ההורים בבית הספר, בגן או בתיכון, זה הזמן לארגן חיי תרבות, גם לכם.
 
ארגנו  מפגשי  חוגים באזור נהריה  - בקאנטרי גן עברון, או יזמו יום הורים כיפי: שבו במדשאות המרהיבות שלנו, שחקו בטניס שולחן, קפצו לבריכה, תיהנו מהספא, ממגרשי הטניס הענקיים, ומהג'קוזי ועל כרי הדשא הזמינו הרצאה מרתקת, נהלו דיון פורה, ובעיקר וגלו חברים חדשים כמוכם.
 

אירועים בקאנטרי גן עברון