קיבוץ עברון 04-9857999

phone4, phone, contact, telephone, support, call
אירוח קבוצות בצפון
לפעמים יום כיף קבוצתי הוא הזדמנות להירגע. במקום לקפוץ מאטרקציה לאטרקציה, מטיול שטח אחד לארוחת קומזיץ אחרת, כל מה שרוצים העובדים בחברה או בני המשפחה בכינוס המשפחתי הוא לעצור הכל, להתנתק לגמרי מהשגרה ולנוח. אצלנו בקאנטרי גן עברון צברנו ניסיון בהפקת אירוח קבוצות בצפון ואנחנו מזמינים גם אתכם להכיר אותנו. 

ימי כיף מפנקים מא' ועד ת'
אנחנו מציעים אירוח קבוצות בנהריה ובסביבה, בין אם אתם נופשים באזור או מגיעים ליום אחד. בקאנטרי גן עברון תמצאו מתקנים כמו בריכת שחייה, סאונה רטובה, סאונה יבשה, בריכות ג'קוזי, סדנאות, ארוחת בריאות חלבית, הרצאות לבחירה בנושא בריאות וכושר ועוד מגוון פעילויות שמתאימות לקבוצות. 
אירוח קבוצות בצפון במקום שיש בו הכל, מפעילויות מעניינות כמו הרצאות וסדנאות יוגה או פילאטיס, מארוחות משובחות שמוכנות במקום ועד לבילויים כמו בריכה, סאונה, ג'קוזי וחדר כושר, יאפשר לכם לשים בצד את הטלפון ולהירגע יחד עם כל הקבוצה ביום שכולו מנוחה והתחדשות – והכל במקום אחד
.
איך מתכננים יום כיף בצפון
•    מחפשים מקום שמציע אירוח קבוצות בצפון עם תוכנית מסודרת שכוללת פעילות לאורך כמה שעות. 
•    בודקים את המקום ומתרשמים מהשירות, מהאווירה ומהנוף שמסביב
•    משלבים בפעילות גם ארוחות טעימות ואיכותיות שיתאימו למכנה המשותף של כל הקבוצה
•    בוחרים בפעילות שמעניינת כמה שיותר אנשים בקבוצה – אורח חיים בריא הוא נושא חם ומעניין לכולם. 

יום כיף עם החברים הכי טובים, הקולגות מהעבודה או המשפחה המורחבת הוא הזדמנות להתנסות במשהו שמשלב בין עניין, פינוק והתנתקות מהשגרה. קאנטרי גן עברון מציע אירוח קבוצות בנהריה ובסביבה ביום חווייתי מושלם, שכולל שפע של פעילויות מעניינות, פינוקים וארוחות נהדרות. בדיוק מה שצריך כדי להתחבר זה לזה ולשנות אווירה.  
 

אירוח קבוצות בנהריה