קיבוץ עברון 04-9857999

phone4, phone, contact, telephone, support, call
חובבי כושר מושבעים מתחלקים לשניים. החלק הראשון אוהב להגיע לחדר הכושר ולהתאמן לבדו, בפיקוח המדריכים במקום. אימון עצמאי שבמהלכו הם שולטים על הקצב, על בחירת המכשיר המתאים להם ועל משך הזמן של האימון, לפי ההמלצות של צוות המקום.

הסוג השני מעדיף אימון אישי. לעבוד עם מדריך מוסמך שיכול ללוות צעד אחר צעד וליצור שגרת אימון קבועה. בקאנטרי גן עברון תמצאו חדר כושר שמציע אימונים אישיים המועברים על ידי צוות מקצועי ומוסמך. 
אם אתם מחפשים קאנטרי בנהריה והסביבה שמציע אימונים אישיים לאורך הקיץ ובכל עונות השנה, זה בדיוק המקום בשבילכם. 

אימון בחדר כושר מקצועי ומאובזר
חדר הכושר של קאנטרי גן עברון מאובזר בכל מכשירי הספורט המתקדמים והחדישים ביותר. המטרה היא פשוטה – לאפשר לכם להגיע לאימון קבוע עם מאמן מקצועי ולהנות מתרגילי ספורט ומעבודה על המכשירים שתתן לכם את התועלת שאתם צריכים. 

לצד חוגי ספורט בנהריה והסביבה אנחנו מציעים שעות הדרכה אישיות שבמהלכן מותאמת תוכנית לכל מתאמן ומוצמד לו מדריך שיכול ללוות אותו. צוות המדריכים נמצא במקום תמיד כדי להדגים, להסביר ולדאוג שכל מתאמן מבצע את התרגילים בצורה הטובה ביותר ומפיק את מירב התועלת מהאימון. 
מדריכים מקצועיים ברמה הגבוהה ביותר

אם אתם מחפשים חוגים בנהריה והסביבה שנותנים לכם את התועלת האמיתית – שמירה על גוף ונפש בריאים, קאנטרי גן עברון הוא כתובת מצוינת. מדריכי הספורט שעובדים בחדר הכושר ובחוגים, כמו גם באימונים האישיים, הם מדריכים מקצועיים שעברו הכשרה וקיבלו הסמכה ברמה הגבוהה ביותר.
לצד כישורי ההדרכה והידע הרב, מונחים המדריכים לתת את הליווי המקצועי והאישי הטוב ביותר, להיות קשובים לכל מתאמן בחדר הכושר או בחוגים ולאפשר לו להוציא את המיטב מכל אימון. 

אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו ולהנות מאימון אישי ברמה הגבוהה ביותר: 04-9857999
 

אימונים אישיים בקאנטרי