קיבוץ עברון 04-9857999

phone4, phone, contact, telephone, support, call
 תקופת החגים היא תקופה שבה השגרה נעצרת. אנחנו מתחילים לפספס אימוני כושר, לוותר על ביקור בבריכת השחייה ופחות מקפידים על תזונה נכונה. אנחנו בקאנטרי גן עברון מאמינים שתקופת אחרי החגים היא זמן מעולה לחזור להרגלים הטובים ולהיכנס לכושר. אם אתם מחפשים בריכת שחייה בצפון או חדר כושר מאובזר ומקצועי להתניע את השינוי, אנחנו כאן.
 
ועד שתבואו לבקר אותנו – הנה כמה טיפים לחזרה לשגרת הכושר:
 
  • היכנסו לתוכנית שתהיה נוחה לכם: חוג אירובי או דווקא עיצוב? ביקור של פעמיים בשבוע בחדר הכושר או אולי דווקא תוכנית אימונים אישית בצפון, קרוב לבית? חפשו תוכנית שתהיה נוחה לכם ויהיה לכם קל להתמיד בה.
  • עשו שינויים קלים בתזונה שלכם: אחרי החגים אנחנו מפוצצים. מארוחות החג, מהטיולים ומכל שבירת השגרה הזו. התחילו להכניס הרגלים קטנים חדשים – שתיית מים במקום תה או קפה, אכילת כמה מנות של פירות וירקות, החלפת העוגה ליד הקפה בכריך מלחם מלא שישביע אתכם וכן הלאה.
  • התחילו בקטן וחפשו את "הגדול": לא חייבים לחכות ליום שבו מתחיל החוג או לזמן הנכון להגיע לחדר הכושר. התחילו בצעדים קטנים – ללכת יותר ברגל, לצאת להליכות קלילות יזומות בכל בוקר או להגיע מדי פעם לשעה של שחייה בבריכה. הצעדים הקטנים האלו יכניסו אתכם למודעות של אורח חיים בריא יותר.
  • נקו את הבית משאריות החג – העוגות, העוגיות, השוקולדים וכל שאר הדברים שחטאנו בהם במהלך החג יכולים להמשיך את דרכם ולפנות דרך לדברים אחרים. בריאים יותר.
אנחנו בקאנטרי גן עברון עושים הכל כדי שהמתאמנים בחדר הכושר ובחוגי הספורט יוכלו לחזור לשגרה ולאמץ אורח חיים בריא. בואו להנות מאימון כושר בצפון שאין מקצועי ונעים ממנו. צרו איתנו קשר לפרטים נוספים: 04-9857999
 
 

איך חוזרים לכושר